O firmie

Kim jesteśmy?

Należymy do grupy Aureus, największego brokera leasingowego w Polsce. Aureus Agro powstało na bazie ponad 10- letniego doświadczenia oraz tysięcy zadowolonych klientów. Jesteśmy jedynym w kraju dystrybutorem niezawodnych ładowarek rolniczych Striegel oraz Ostler, które cieszą się ogromną popularnością w całej Europie. To najwyższej jakości maszyny, wyróżniające się trwałością oraz wydajnością. Dzięki ich wysokim zdolnościom adaptacyjnym, możesz konfigurować ładowarki według własnych potrzeb- dobierając osprzęt dopasowany do profilu działalności. 


Nasza sieć zaufanych dealerów w całym kraju, zapewnia możliwość przetestowania ładowarek w Twoim gospodarstwie. Dzięki temu, Aureus Agro gwarantuje pewność zakupu oraz jakość oferowanego sprzętu.


Za działalność na rynku finansowym, grupa Aureus otrzymała tytuł Instytucji Finansowej 2017 roku. W ofercie posiadamy różne możliwości finansowania m.in. zakupu sprzętu rolniczego, co gwarantuje rozwój Twojego gospodarstwa!Aureus Agro to wyłączny dystrybutor niemieckich Ładowarek Przegubowych Striegel i Ostler na terenie Polski